برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۳/۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» مقایسه قیمت فرش های ماشینی اقساطی با قیمت فرش های ماشینی نقدی

مقایسه قیمت فرش های ماشینی اقساطی با قیمت فرش های ماشینی نقدی

خرید فرش ماشینی برای منازل ، امری غیر قابل اجتناب است . هر خانه ای برای اینکه قابل سکونت گردد ، نیاز به فرش دارد و فرش به نوعی روح خانه است . از طرفی خرید فرش دستباف یا ماشینی ، در شرایط اقتصادی امروزی ، کاری دشوار است . علت این امر این است که فرش دستباف جز فرش های گران قیمت است و فرش ماشینی جز کالاهای لوکس دسته بندی می شود .
اگر چه فرش ماشینی نسبت به فرش های دستباف ارزان تر است ، اما به دلیل کیفیت بالای آن نسبتا کالایی گران قیمت است و تهیه آن ، اگر چه برای همگان مقدور می باشد ، اما برای عده ای دیگر نامقدور است ، مثلا کسانی که تمایل به نو کردن فرش های خود دارند و تازه عروسانی که در این شرایط سخت اقتصادی باید برای تهیه ی وسایل خود ، مبالغ بالایی را هزینه کنند ، شاید نتوانند به صورت نقدی به تهیه ی اقلام جهیزیه خود ، اعم از فرش ماشینی بپردازند .
خرید اقساطی یکی از راه هایی است که به متقاضیان کالا کمک می کند تا وسایل مورد نیاز خود را تهیه کرده و در عین حال متحمل فشار اقتصادی زیادی نشوند .
تولید کنندگان فرش ماشینی ایران ، به دلیل تولید انبوه این کالا علی رغم تامین نیاز بازار ، شرایطی را فراهم نموده اند که به این وسیله همگان می توانند ، بهترین فرش ماشینی را در طرح و رنگ مورد سلیقه ی خود با مشخصات فنی عالی و با قیمت مناسب در شرایط ایده آل تهیه فرمایند .
در این مقاله در مورد قیمت نقدی فرش ماشینی در مقایسه با قیمت قسطی فرش ماشینی ، صحبت می شود .

خرید اقساطی فرش ماشینی و شرایط آن
خرید اقساطی به گونه ای از روش های خرید گویند که در آن کالا یا جنس با گرو گذاشتن اعتباری در حد ارزش کالا ، به خریدار یا متقاضی تحویل داده می شود و خریدار موظف است ارزش کالا را در مدت هایی که در طی قراردادی بین فروشنده و خریدار مشخص شده است ، پرداخت نماید .
در خرید قسطی فرش در مقایسه با خرید نقدی ، شما مبلغ بیشتری را باید نسبت به قیمت واقعی پرداخت کنید . زیرا این مقدار اضافه ، مدت زمانی را که شما از فروشنده گرفته اید تا مبلغ را پرداخت کنید پوشش می دهد .
به تعبیر دیگر ، فروش اقساطی معامله ای است که در آن کالا به مشتری تحویل داده شده و در مقابل ارزش و مبلغ آن بعدا در قالب یک یا چند قسط پرداخت شده و مبلغی که بیشتر از ارزش اصلی کالا پرداخت می شود ، به گفته ی مراجع ربا نبوده و اگر طبق شرایط و اصول منطقی خودش انجام گردد ، صحیح می باشد .
در فروش فرش ماشینی هر تولید کننده بنا بر شرایط خودش ، روش های مختلف خرید را برای متقاضی قرار می دهد، که بر طبق آن، می توان خرید را انجام داد. خرید نقدی ، خرید قسطی ، پرداخت وجه درب منزل هنگام تحویل کالا ، از جمله این روش ها است که فروشندگان فرش ماشینی بر طبق این روش ها فروش خود را انجام می دهند.

خرید نقدی فرش ماشینی
با توجه به تورم موجود در بازار و شرایط اقتصادی بی ثبات، بسیاری از فروشندگان من جمله ، فروشندگان فرش ماشینی از فروش اقساطی امتناع کرده و ترجیح می دهند ، جنس تولیدی خود را تنها از طریق روش نقدی به فروش برسانند .
وصول نشدن بدهی ها ، و متضرر شدن تولید کنندگان ، از جمله عواملی است که مانع از فروش به صورت نسیه یا همان قسطی می شود .
عامل مهمی که در معاملات باید رعایت شود ، پایبند بودن دو سر معامله ، یعنی هم خریدار و هم فروشنده می باشد . چه در خرید های غیر نقدی چه در خرید های اینترنتی ، باید دو طرف قرار داد به یکدیگر اعتماد داشته و از اعتبار کافی و لازم امر خرید و فروش برخوردار باشند .
در فروش اقساطی نیز مثل فروش نقدی ، اجناس بلافاصله بعد از خرید ، در اختیار خریدار قرار گرفته و به مالکیت مشتری در می آید.

خرید  اینترنتی فرش به صورت نقدی یا اقساطی
در خرید اینترنتی فرش شما باید از یک فروشگاه اینترنتی معتبر خرید خود را انجام دهید و بدین وسیله بعد از پرداخت کامل و به صورت نقدی ، هزینه آن فروشگاه معتبر به واسطه ی اعتبار و نام و برندش ، پاسخ گوی سفارشات شما باشد .
برخی از فروشگاه های اینترنتی فرش ماشینی هستند که به صورت نقدی ، قسطی و پرداخت درب منزل ، به فروش فرش می پردازند .
شما با مطالعه قوانین و راهنمایی های خرید سایت های اینترنتی می توانید از این مطلب آگاه گردید که به چند طریق می توانید به خرید فرش خود بپردازید یا با تماس با شماره های واحد فروش سایت با عوامل پشتیبان صحبت کرده از این مورد مطلع گردید که فرش تان را به چه صورت مایل هستید ، خریداری نمایید .
امروزه فروشگاه ها یا برندهای فروش فرش ، این امکان را برای همه اقشار جامعه فراهم کرده اند که با هر توان مالی اقدام به خرید جنس مورد نظر خود کنند.

خرید فرش کاشان با مناسب ترین قیمت
امروزه در بازار فرش ماشینی ، چه مجازی چه حقیقی ، انواع فرش با کیفیت های متفاوت و قیمت های متنوع عرضه می گردد . همه نوع فرش گران قیمت و ارزان قیمت یافت می شود و برندهای متفاوت با شعار فرش ارزان در پی اعتماد مشتری و ارائه فرش های خود به آنان هستند .
اما لازم به ذکر است ، مناسب ترین فرش ها در بازار موجود است که با مناسب ترین قیمت و حتی نازل ترین قیمت ها به خریداران عرضه می گردد . خرید فرش ماشینی کاشان و انتخاب فرش ماشینی از میان فرش های بازار کاشان که منبع و مهد تولید فرش ماشینی است ، این امکان را برای شما فراهم می کند که بهترین و باکیفیت ترین فرش های ماشینی را با بهترین قیمت تهیه و خریداری کنید .
علت این امر به شرح زیر است :
1- تولید کنندگان فرش ماشینی اکثرا در شهر کاشان گرد آمده اند . به دلیل سابقه ی طولانی شهرستان کاشان در تولید و ارائه فرش ماشینی جهان ، اکثر برندهای معتبر و بزرگ را در خود جای داده است. این برندهای بزرگ برای تولید محصولات خود مواد اولیه مورد نیازشان را به صورت انبوه و طولانی مدت وارد کرده و اکثرا خود تامین کننده ی نخ مورد نیاز خود هستند . این عامل بسیار تاثیر گذار است . به گونه ای که تهیه ی نخ با مواد اولیه انبوه بدون واسطه ، بسیار ارزان تر از سایر روش های تولید فرش ، تمام می شود .
با توجه به تورم ، این تولید کنندگان توانایی تامین نیاز بازار با مواد تولیدی خود بوده و متحمل ضررهای حاصل از واردات مواد اولیه با قیمت بالای شرایط اقتصادی بد نمی باشند . درنتیجه فرشی که در اختیار شما قرار می دهند ، با قیمتی فارغ از اوضاع بد اقتصادی قیمت گذاری می شود ، به همین دلیل شاهد ثابت بودن تقریبی قیمت ها ، در برخی از برندها نسبت به انواع دیگر می باشید .
تولیدکنندگان کم سابقه که خط تولید گسترده ای ندارند ، مواد اولیه را از واسطه ها خریده و مجبور هستند ، با قیمت روز بازار مواد اولیه را تهیه کنند و این سرمایه ای را که برای تولید فرش ، صرف می کنند را از طریق قیمت گذاری بر روی فرش های ماشینی جبران کرده و از این جهت ، فرش هایشان نسبت به تولید کنندگان کاشان و فرش هایی که در مهد فرش ، تولید می شود بسیار گران تر می باشد.

در آخر لازم به ذکر است که خرید نقدی فرش ماشینی یا هر جنس دیگر از خرید اقساطی آن ارزان تر می باشد.

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شرایط خرید فرش اقساطی کاشان
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
•  استعلام خرید فرش ماشینی اقساطی
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه