برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۳/۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» خرید فرش ماشینی اقساطی

خرید فرش قسطی

کاشان یکی از شهر هایی است که به دلیل وجود کارخانه های تولید فرش ماشینی از زمان گذشته تا به حال به عنوان شهر فرش شناخته شده است حتی از این شهر به عنوان پایتخت فرش جهان نیز یاد می کنند . امروزه فرش های ماشینی به دلیل تنوع در طرح و رنگ و قیمت ارزان آن ها نسبت به فرش های دستبافت بسیار مورد استقبال قرار گرفته است . حال سوال این است که چرا فرش کاشان بیشترین انتخاب برای خرید فرش در بین خریداران است ؟ فرش کاشان به دلیل قدمت دیرینه و سابقه درخشان و تولید کنند گان آن و همچنین به دلیل مرغوب بودن و قیمت مناسب توانسته در بین خریداران فرش به جایگاه مطلوبی دست پیدا نماید .
خرید فرش ماشینی اقساطی کاشان
امروزه به دلیل این که فرش یکی از لوازم ضروری برای منازل می باشد که برخی از آن برای کف پوش کردن و برخی دیگر برای زیبایی بخشیدن به خانه های خود از آن استفاده می کنند این موضوع را به وجود می آورد که چگونه به خرید فرش به خصوص فرش کاشان بپردازند . همین طور نیز این دغدغه برای افراد وجود دارد که آیا امکان خرید فرش قسطی وجود دارد یا نه ؟ کارخانه های فرش کاشان که از تنوع محصولات بالایی برخوردار هستند امکان خرید فرش را هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی و در هر دو شرایط خرید قسطی فرش را نیز فراهم آورده اند . شما حتی با این روش به راحتی می توانید به خرید فرش اقساطی جهیزیه عروس بپردازید .  
خرید فرش قسطی به صورت مستقیم از کارخانه
خرید فرش به روش مستقیم یا همان خرید حضوری فرش از کارخانه یکی از روش هایی است که از گذشته تا به حال وجود داشته است . همین طور امروزه خرید فرش اقساطی به صورت مستقیم از کارخانه نیز امکان پذیر شده است . در این روش با حضور در کارخانه شخص می تواند با فروشنده به طور مستقیم ارتباط برقرار کرده و به فرش مورد نیاز خود دست پیدا نماید . اما یکی از معایب این روش این مورد است که افرادی که به فرش کاشان علاقه دارند حتما باید به شهر کاشان سفر کرده و به کارخانه های فرش سر زده و انتخابی مناسب را داشته باشند اما این امکان برای همه وجود نداشته و یا در بر هزینه های سنگین سفر است که شخص را از خرید فرش ماشینی کاشان منصرف می کند . اما به دلیل پیشرفت علم و فناوری و همچنین راحت طلبی افراد برای انجام کارهای خود ، خرید اینترنتی فرش به ویژه خرید اینترنتی فرش قسطی نیز رونق گرفته و افراد زیادی از این روش برای خرید استفاده می نمایند .
خرید اینترنتی فرش قسطی
برای مشاهده راهنمای خرید اینترنتی فرش قسطی کلیک نمایید .
با  پیشرفت فناوری و تکنولوژی خرید اینترنتی فرش به روشی مرسوم تبدیل گشته است . در این روش افرادی که امکان سفر به کاشان و خرید حضوری را ندارند و هم چنین به دنبال خرید اقساطی فرش به صورت اینترنتی هستند به راحتی می توانند با مراجعه به سایت کارخانه های فرش کاشان به ویژه کارخانه هایی که امکان فروش قسطی فرش ماشینی را مهیا نموده اند از محصولات دیدن کرده و به خرید بپردازند . با به وجود آمدن این روش علاوه بر خریدار ، فروشنده نیز از مزیت هایی بهره می برد .
اولین مزیت در این روش خرید فرش ارزان یا پایین آمدن قیمت فرش ماشینی می باشد . امروزه افراد به دنبال خرید فرش با کیفیت و ارزان قیمت و همین طور به دلیل بودجه کم به دنبال فرش قسطی هستند از این رو باید برای خرید فرش به طور مستقیم به سراغ فروشنده بروند تا بتوانند فرش ارزان قیمت را تهیه نمایند . چون در غیر این صورت به دلیل وجود واسطه و دلالان فرش امکان خرید فرش با قیمت مناسب وجود نخواهد داشت . البته باید به این مطلب نیز اشاره داشت که هم در خرید فرش به صورت مستقیم از کارخانه و هم در خرید اینترنتی فرش به دلیل ارتباط مستقیم با تولید کننده می توانید به فرش با قیمت مناسب دست پیدا کنید . حتی می توانید در هر دو روش به خرید فرش اقساطی نیز بپردازید . امروزه به دلیل این که افراد سود جو به دنبال فروش فرش تقلبی به جای فرش اصل هستند از این رو کارخانه های معتبر فرش کاشان از دو روش خرید حضوری و اینترنتی برای فروش استفاده می کنند تا افراد برحسب اختیار خود به روش دلخواه بتواند به خرید فرش اصل بپردازد.
مزیت دیگری که در خرید آنلاین فرش وجود دارد سبب می شود تا خریداران و فروشندگان از کمترین زمان برای خرید یا فروش بهره ببرد . در این روش فروشنده می تواند به راحتی تمامی محصولات را به عرضه نمایش بگذارد و خریدار با مشاهده تمامی محصولات ارائه شده از یک کارخانه و مقایسه آن با کارخانه دیکر بهترین انتخاب را رقم بزند .
مزیت دیگری که برای خریداران فرش به صورت اینترنتی رقم می خورد حذف هزینه های سفر برای خرید فرش کاشان می باشد . ولی با بیان این همه مزیت فروش اینترنتی فرش اما کسانی هستند که همان روش سنتی خرید فرش را ترجیح می دهند .
یکی از کارخانه های معتبر فرش در کاشان ، با راه اندازی سایت اینترنتی به نام سایت فرش اقساطی کاشان توانسته با تولید فرش های ماشینی شامل : فرش 700 شانه ، فرش 1000 شانه ، فرش 1200شانه برای ارضا کردن نیاز خریدار محصولاتی با طرح و رنگ متنوع را به صورت اقساطی ارائه دهد . این کارخانه علاوه بر خرید فرش به صورت مستقیم ، خرید اینترنتی فرش را نیز بوجود آورده است تا خریداران بتوانند از هر دو روش به خرید فرش اقساطی بپردازند . از جمله شرایطی را که  این فروشگاه فرش برای خریداران در نظر گرفته است می توان به موارد ذیل اشاره نمود :
1. ارسال رایگان فرش به سراسر کشور
2. ضمانت نامه 10 ساله فرش های تولیدی که نشان از کیفیت بالای این محصولات است
3. فروش فرش به قیمت درب کارخانه و ارزان ترین قیمت
4. ارائه گارانتی فرش همراه با سلامت فیزیکی فرش
و همچنین ارائه خدمات ویژه ی دیگر . برای مشاهده بیشتر خدمات پس از فروش کلیک نمایید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شرایط خرید فرش اقساطی کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه